poniedziałek, 5 maja 2014

Jak to z moją aktywnością bywa?

Jak już może zauważyłyście, na brak ruchu w życiu codziennym narzekać raczej nie mogę. Wiadomo, że zdarzają się lepsze i gorsze okresy, jak u każdego. Jestem człowiekiem, nie robotem, więc często też muszę się zmusić, bo najnormalniej w świecie mi się nie chce, ale jednak dbam o to, by mięśnie często były zmuszone do wysiłku ;) I właśnie kwestię aktywności fizycznej chciałam w tym wpisie poruszyć. Jest ktoś ciekawy jak to u mnie wygląda? Przedstawiam tygodniową rozpiskę (przyznaję, w tym tygodniu nawet nawet poszalałam, odczuwam to teraz lekko):

PONIEDZIAŁEK: 1h z Fitness Blender - 37 minut cardio workout, 22 minuty abs; 30 minut hula hop*
WTOREK: 45 minut z Fitness Blender - 5 minut rozgrzewka, krótkie cardio, 35 minut pilates i HIIT cardio; 30 minut hula hop; godzinny spacer
ŚRODA: 2,5h chodzenia (ok. 5km); 30 minut hula hop
CZWARTEK: 1h z Fitness Blender - rozgrzewka, cardio interval, abs, ramiona, rozciąganie; 50 minut hula hop; 1h chodzenia (6km)
PIĄTEK: 45 minut z Fitness Blender - abs i HIIT cardio; 30 minut hula hop; 2,5h spaceru 
SOBOTA: Banish Fat Boost Metabolism Jillian Michaels oraz rozciąganie; 30 minut hula hop
NIEDZIELA: 1h z Fitness Blender (prawie jak czwartkowe) i dodatkowe rozciąganie; 30 minut hula hop; sporo chodzenia

*hula hop z masażerem, jeden rząd.
Oprócz tego wykonuję inne treningi Fitness Blender oraz Mel B, skończyłam też 30 Day Shred oraz Ripped in 30, a historię z domowymi ćwiczeniami zaczynałam (jak większość :D) z Ewką Chodakowską. Chciałabym kiedyś wykonywać treningi Shauna T. i Zuzki light, ale to grubsza sprawa.
Aaa, no i biegam! W tym tygodniu jakoś mi się jednak nie złożyło, ale jak już się wkręcę to mogę tak 3-4x w tygodniu po min. 40 minut (7-10km). :)

A jak jest z tym u Was? Macie jakieś ulubione treningi? Podzielcie się, chętnie urozmaicę swój plan :D

3 komentarze:

  1. No ja biegam, jeżdżę na rowerku, oczywiście robię też treningi z Mel B i Chodakowską :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach, ja jak mogę to Mel B., Chodakowska czasami, ogólnie jakieś inne treningi z youtube - obecnie tylko joga (stety i niestety).

    OdpowiedzUsuń