czwartek, 25 lipca 2013

#13 + opinia o produkcie

Jak dawno mnie tu nie było.. ;) Wakacje w pełni, ostatnio nawet pogoda dopisuje, co jest aż dziwne w tym roku. Ogólnie to stwierdziłam z kilkoma osobami, że 2013 to pechowy rok. Najpierw niekończąca się zima, potem jesień zamiast wiosny. Oprócz anomalii pogodowych jeszcze było tyle różnych wydarzeń, które bardzo mnie dołowały. Szczerze muszę stwierdzić, że skrycie czekam, aż wreszcie nadejdzie Nowy Rok. 

Ostatnio jestem dość rozleniwiona, ale udaje mi się czasem wskrzesić w sobie troszkę energii na jakiś trening czy jogging, co przecież tak pozytywnie wpływa na psychikę. Gdybym miała całymi dniami nic nie robić, to chyba bym zwariowała. Z takim myśleniem obudziłam się dziś rano i już o 7:15 byłam w trasie, 50 minut biegu na dobry początek dnia ;)
Wyposażyłam się niedawno w fajny krem do twarzy firmy SYNERGEN:Świetnie nawilża, matuje naprawdę, co w moim przypadku jest wielkim sukcesem, gdyż twarz świeci mi się niemiłosiernie. Zapach bardzo przyjemny i cena zachęcająca, bo po promocji dałam za niego ok. 6-7 zł :) Na lato idealny, bo nie obciąża skóry, zdecydowanie polecam!


2 komentarze: